Zahájení topné sezóny

Aleš Hrnčál
Aleš Hrnčál
16.09.2022

Vážení zákazníci,

dle vývoje počasí a předpovědí na nejbližší dny je předpoklad, že budou brzy splněny podmínky pro zahájení vytápění. Vzhledem k vysokým cenám energií se však snažíme pomoci našim zákazníkům minimalizovat spotřeby tepla pro vytápění a přípravu teplé vody. Před časem jsme již plošně snížili teplotu teplé vody z 55°C na 50°C a nyní bychom rádi posunuli zahájení vytápění na co možná nejpozdější termín.

Každý námi zásobovaný dům má však poněkud jiné podmínky a jiné nároky na vytápění, ať již z důvodu zateplení, skladby obyvatel, atd. Proto bychom Vás v této věci rádi požádali o spolupráci – prosím kontaktujte nás, až budete chtít zahájit vytápění. Veškerá naše zařízení ve všech domech jsou plně připravena na zahájení topné sezóny a můžeme je okamžitě spustit dle Vašich potřeb.

Prosím zvažte též, zda by nebylo vhodné provést nějaké úpravy režimu vytápění oproti minulé topné sezóně – úpravy topných křivek, nočních útlumů, apod. Jsme schopni nastavit parametry pro Váš dům zcela individuálně a i těmito kroky lze dosáhnout zajímavých úspor.

Děkujeme Vám za spolupráci.

Sdílejte článek

Pinterest

Podobné články

Čtyři roky stabilní ceny tepla

Před čtyřmi roky jsme se rozhodli razantně snížit cenu tepla pro naše zákazníky v Rokycanech a ve Zbirohu. Předcházela tomu rozsáhlá opatření zejména ve formě investic do modernějších a úspornějších…

Lucie Rachačová 09.08.2021