Zahájení topné sezóny

Aleš Hrnčál
Aleš Hrnčál
16.09.2022

Vážení zákazníci,

dle vývoje počasí a předpovědí na nejbližší dny je předpoklad, že budou brzy splněny podmínky pro zahájení vytápění. Vzhledem k vysokým cenám energií se však snažíme pomoci našim zákazníkům minimalizovat spotřeby tepla pro vytápění a přípravu teplé vody. Před časem jsme již plošně snížili teplotu teplé vody z 55°C na 50°C a nyní bychom rádi posunuli zahájení vytápění na co možná nejpozdější termín.

Každý námi zásobovaný dům má však poněkud jiné podmínky a jiné nároky na vytápění, ať již z důvodu zateplení, skladby obyvatel, atd. Proto bychom Vás v této věci rádi požádali o spolupráci – prosím kontaktujte nás, až budete chtít zahájit vytápění. Veškerá naše zařízení ve všech domech jsou plně připravena na zahájení topné sezóny a můžeme je okamžitě spustit dle Vašich potřeb.

Prosím zvažte též, zda by nebylo vhodné provést nějaké úpravy režimu vytápění oproti minulé topné sezóně – úpravy topných křivek, nočních útlumů, apod. Jsme schopni nastavit parametry pro Váš dům zcela individuálně a i těmito kroky lze dosáhnout zajímavých úspor.

Děkujeme Vám za spolupráci.

Sdílejte článek

Pinterest

Podobné články

Snižujeme cenu tepla

Na základě Nařízení vlády o stanovení cen elektřiny a plynu, kterým se pro rok 2023 zastropovávají ceny zemního plynu a elektrické energie, a s ohledem na vývoj spotřebitelské a mzdové…

Aleš Hrnčál 15.11.2022

PF 2021

Přejeme všem našim zákazníkům pohodové vánoční svátky a hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v novém roce 2021.

Lucie Rachačová 17.12.2020