Zahájení topné sezóny

Aleš Hrnčál
Aleš Hrnčál
16.09.2022

Vážení zákazníci,

dle vývoje počasí a předpovědí na nejbližší dny je předpoklad, že budou brzy splněny podmínky pro zahájení vytápění. Vzhledem k vysokým cenám energií se však snažíme pomoci našim zákazníkům minimalizovat spotřeby tepla pro vytápění a přípravu teplé vody. Před časem jsme již plošně snížili teplotu teplé vody z 55°C na 50°C a nyní bychom rádi posunuli zahájení vytápění na co možná nejpozdější termín.

Každý námi zásobovaný dům má však poněkud jiné podmínky a jiné nároky na vytápění, ať již z důvodu zateplení, skladby obyvatel, atd. Proto bychom Vás v této věci rádi požádali o spolupráci – prosím kontaktujte nás, až budete chtít zahájit vytápění. Veškerá naše zařízení ve všech domech jsou plně připravena na zahájení topné sezóny a můžeme je okamžitě spustit dle Vašich potřeb.

Prosím zvažte též, zda by nebylo vhodné provést nějaké úpravy režimu vytápění oproti minulé topné sezóně – úpravy topných křivek, nočních útlumů, apod. Jsme schopni nastavit parametry pro Váš dům zcela individuálně a i těmito kroky lze dosáhnout zajímavých úspor.

Děkujeme Vám za spolupráci.

Sdílejte článek

Pinterest

Podobné články

Nový ceník ostatních služeb

Vzhledem ke zvyšujícím se cenám prakticky všech vstupů jsme byli nuceni mírně upravit ceny našich ostatních služeb – rozúčtování tepla a vody (rozúčtování za rok 2022 ještě proběhne dle původních…

Aleš Hrnčál 12.04.2023

Nový zákaznický portál

V rámci zkvalitňování našich služeb zákazníkům jsme připravili nový zákaznický portál provázaný s naším provozně-ekonomickým systémem eSada. Naši zákazníci registrovaní v tomto systému si mohou zobrazit nebo dokonce stáhnout smluvní…

Aleš Hrnčál 01.09.2022