Nový zákaznický portál

Aleš Hrnčál
Aleš Hrnčál
01.09.2022

V rámci zkvalitňování našich služeb zákazníkům jsme připravili nový zákaznický portál provázaný s naším provozně-ekonomickým systémem eSada. Naši zákazníci registrovaní v tomto systému si mohou zobrazit nebo dokonce stáhnout smluvní dokumenty, faktury, zálohy, ověřit si úhrady, nebo si porovnat své spotřeby za posledních pět let. „Chceme být maximálně otevření a přístupní našim zákazníkům. Nečeká nás jistě jednoduchá zima, ale věřím, že společně to zvládneme. Budeme hledat úspory všude, kde to bude možné při zachování příjemných tepelných podmínek našich zákazníků“, upřesnil jednatel společnost Aleš Hrnčál.

Pokud máte zájem o umožnění přístupu do zákaznického portálu, kontaktujte právě pana Aleše Hrnčála na e-mailu ales.hrncal@teplobohemia.cz, popřípadě telefonu 724 229 102 a on vám zajistí vlastní přístup.

Sdílejte článek

Pinterest

Podobné články

Cena tepla pro rok 2020

Navzdory rostoucí ceně zemního plynu i elektřiny zůstane cena tepla od 1. 1. 2020 na stejné výši jako v letošním roce.

Lucie Rachačová 16.12.2019

Od července opět snižujeme cenu tepla

Vážení zákazníci, jak jistě víte, na trhu se zemním plynem dochází v posledních měsících k pozitivnímu vývoji a ke snižování cen. Ačkoli plyn nakupujeme s velkým předstihem, abychom našim zákazníkům…

Aleš Hrnčál 07.06.2023