Od 1.10.2021 se měníme na Energie AG Teplo Bohemia s.r.o.

Lucie Rachačová
Lucie Rachačová
30.09.2021

Vážení zákazníci, vážení obchodní přátelé,

s platností od 1. 10. 2021 dojde ke sloučení našich společností Tepelné zásobování Rakovník, spol. s r.o. a Energie AG Teplo Rokycany s.r.o. Nástupnickou společností obou těchto firem bude společnost

Energie AG Teplo Bohemia s.r.o.
IČO: 25 07 22 51
DIČ: CZ 25 07 22 51 (plátce DPH)
Sídlo: Havlíčkova 2583, 269 01 Rakovník

Na tuto společnost přejdou veškerá práva, povinnosti, pohledávky, závazky, majetek a smluvní vztahy slučovaných společností. Bankovní účty zůstanou stejné jako doposud.

Dovolte, abychom Vás ujistili, že i přes tuto změnu budou obě naše pobočky – Rakovník i Rokycany – nadále fungovat naprosto stejně jako doposud, tak jak jste zvyklí. I naši zaměstnanci, se kterými jste doposud byli ve styku a se kterými jste řešili potřebné záležitosti, zůstávají titíž. Cílem fúze je pouze optimalizovat a usnadnit vnitřní chod společnosti.

Velice Vám děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.

S přátelským pozdravem

Aleš Hrnčál, dipl. ekonom
Jednatel společnosti

Výpis z obchodního rejstříku

Sdílejte článek

Pinterest

Podobné články

Nový zákaznický portál

V rámci zkvalitňování našich služeb zákazníkům jsme připravili nový zákaznický portál provázaný s naším provozně-ekonomickým systémem eSada. Naši zákazníci registrovaní v tomto systému si mohou zobrazit nebo dokonce stáhnout smluvní…

Aleš Hrnčál 01.09.2022

Potřebujete přitopit? Není problém.

Pokud je Vám chladno a rádi byste si přitopili, stačí, když nám zavolá nebo napíše oprávněný zástupce Vašeho domu (většinou předseda SVJ nebo člen výboru) a my vytápění ihned spustíme.

Lucie Rachačová 30.08.2021