Od července opět snižujeme cenu tepla

Aleš Hrnčál
Aleš Hrnčál
07.06.2023

Vážení zákazníci,

jak jistě víte, na trhu se zemním plynem dochází v posledních měsících k pozitivnímu vývoji a ke snižování cen. Ačkoli plyn nakupujeme s velkým předstihem, abychom našim zákazníkům zajistili spolehlivé a bezpečné dodávky tepla a teplé vody, pokles cen se již začíná částečně projevovat i v našich vstupních nákladech.

Snižování cen zemního plynu jsme promítli do kalkulace ceny tepla a s potěšením Vám můžeme oznámit, že v jeho důsledku dojde od července 2023 ke snížení ceny tepla o 115 Kč/GJ bez DPH. Od 1. 7. 2023 je cena tepla na základě výše uvedených skutečností stanovena ve výši 1.245 Kč/GJ bez DPH.

Pevně věříme, že tento pozitivní trend bude pokračovat. Již jsme zahájili postupný nákup zemního plynu na rok 2024 a dle dosud dosahovaných nákupních cen předpokládáme výraznější snížení ceny tepla od ledna 2024.

Sdílejte článek

Pinterest

Podobné články

Provozování innogy

V červnu letošního roku vyhlásila společnost innogy Energo výběrové řízení na provozovatele teplárenských a kogeneračních systémů v Berouně, Králově Dvoře, Odolené Vodě a v Praze. Koncern Energie AG zastupovala v…

Lucie Rachačová 01.07.2020