Ačkoli je teprve srpen, konec prázdnin, počasí připomíná spíše pokročilý podzim – chladno, deštivo a větrno. Množí se nám dotazy, zda je možno v tomto období pro naše zákazníky trochu přitopit, i když topná sezóna ještě nezačala. Samozřejmě je to možné – veškerá naše zařízení jsou plně připravena na topnou sezónu a můžeme je spustit, kdykoli bude třeba. Proto pokud je Vám chladno a rádi byste si přitopili, stačí, když nám zavolá nebo napíše oprávněný zástupce Vašeho domu (většinou předseda SVJ nebo člen výboru) a my vytápění ihned spustíme. Zároveň, abychom neplýtvali energií a Vašimi penězi, jsou naše zařízení většinou nastavena tak, aby se automaticky odstavila, když venkovní teplota přesáhne 15°C. Naším hlavním cílem je Vaše pohodlí a spokojenost – zavolejte nám a vše nastavíme dle Vašeho přání.
Modernizujeme rozvody v Rokycanech – zahájili jsme třetí etapu rekonstrukce
Společnost Energie AG Teplo Bohemia s.r.o. ze skupiny ENERGIE AG BOHEMIA pokračuje v modernizaci tepelných rozvodů v sídlišti Václav v Rokycanech. Aktuálně realizujeme třetí etapu rekonstrukce, která probíhá od června…
09.07.2025